Sirkku Rosi “Jäsemepiir”

Sirkku Rosi akvarelldie näituse ”Jäsemepiir” teemaks on inimese füüsilise- ja sisemaailma piir.

”Uurin seda piiri, mis tundub mulle väga selge aga haprana”, kirjeldab kunstnik. Tema akvarellides on kujutatud igapäevased olukorrad, mis on muutunud absrudseks. Tema teostes olevate inimeste nahal jookseb veri, kuna füüsilise ja sisemise maailma piir on avatud. ”Kust jookseb piir iga inimesele ainuomase sisemaailma ja teistele jagatud maailma vahel?”, küsib kunstnik.

Sirkku Rosi on sündinud 1987. aastal Tamperes. Ta on lõpetanud 2015. aastal Aalto ülikooli kunstide erialal. Tal on olnud mitmeid näitusi nii kodu- kui välismaal.

Sirkku Rosi Reveal

Sirkku Rosi Raajaraja

Sirkku Rosin akvarellinäyttely Raajarajan teemana on ihmisen fyysisen ja sisäisen maailman raja.

”Tutkin rajaa, joka tuntuu olevan hyvin hauras”, taiteilija kertoo. Hän akvarelleissaan on kuvattu arkipäiväisiä tilanteita, jotka muuttuvat absurdeiksi. Hänen teoksissaan ihmisen iholla juoksee veri, koska fyysisen ja sisäisen maailman raja on avoinna. ”Missä menee henkilökohtaisen ja jaetun raja”, kysyy taiteilija.

Sirkku Rosi on vuonna 1987 syntynyt Tampereella. Hän on valmistunut 2015 Aalto-yliopistosta taiteiden linjalta. Hänellä on ollut näyttelyitä sekä Suomessa että ulkomailla.